Дахові вікна

Roto
www.roto.ua
Концерн ROTO FRANK заснований в 1935 році в Штутгарті Віліамом і Ельфрідою Франк. Сьогодні це світовий лідер технологій віконної фурнітури для поворотно-відкидних вікон і найбільший виробник мансардних вікон і дахових сходів. Його представництва відкриті в 39 країнах сіту. Основний капітал Roto Frank складає 25 міліонів євро.

Fakro
www.fakro.com
Компанія Fakro – один з провідних світових виробників дахових вікон. Вона займає друге місце світового ринку (частка 17%). Fakro приватна компанія, яка складається з кількох виробничих підприємств в Польщі (в м. Новий Сонч, Тимбарк, Добра), Україні, Росії. Загальні виробничі площі складають близько 70 тис. кв. м. Продукцію компанії можна придбати у всіх європейських країнах завдяки широкій дилерській мережі. В Росії, Німеччині, Франції, Великобританії, Україні працюють представництва Fakro Group. За останні роки кількість співробітників значно зросла і на сьогоднішній день складає більше 2200 чоловік.

Водостічні системи

Profil
www.profil.pila.pl
Підприємство по виготовленню будівельних профілів з ПВХ було засноване в 1982 році. На даний момент це сучасна фабрика, яка продає свої продукти по всій Польщі і за її межами. Підприємство виготовляє водостічні системи для дахів.

Plastmo
www.plastmo.pl
Польські водостічна система Plastmo призначена для відводу води з дахів будинків будь-яких архітектурних форм. Елементи і деталі системи виконані з якісного ПВХ, міцні, не кородують, стійкі до впливу ультра-фіолетового випромінювання, не бояться низьких та високих температур.

Siba
www.siba.pl
Водовідвідні системи Siba виготовляються з 1967 року. Основними перевагами Siba є простота монтажу всієї конструкції, висока якість використовуваного матеріалу і гарантія довгострокової служби системи. Водостоки Siba являють собою універсальну систему і підходять як приватному будівництву, так і житловим висотним будинкам, об'єктам промисловості. Вибір колірної гамми (по RAL) задовольнить будь-які вимоги замовника

Тепло та звукоізоляційні матеріали

Rockwool
www.rockwool.ua
Rockwool Україна, одна з фірм концерну Rockwool, пропонує вироби з натуральної мінвати, яка застосовується для тепло і звукоізоляції, а також для захисту від вогню в будівництві і інженерному устаткуванні. Мінеральна вата Rockwool – натуральний неорганічний продукт, отриманий в результаті сплаву мінеральної породи. Це екологічний матеріал, який дозволяє економити більше енергії і дійсно покращує стан навколишнього середовища.

Saint-Gobain Isover
www.isover.ua
Isover - всесвітньо відома марка високоякісних матеріалів для тепло- та звукоізоляції. В Україні її представляє світовий лідер по виготовленню ізоляцій – французький концерн Saint-Gobain. На українському ринку компанія працює з 1995 року і за цей час стала популярною як серед професіоналів так і серед приватних забудовників. На українському ринку відома, насамперед, як виробник скловати.

Підпокрівельні плівки

Juta
www.juta.cz
Компанія Juta є одним з найбільших виробників полімерних волокон і матеріалів на їх основі, в тому числі будівельних плівок. З моменту створення до сьогоднішнього дня підприємство пройшло досить довгий шлях, на якому зустрічались неймовірні успіхи так і тимчасові невдачі. І от сьогодні, володіючи 11 заводами, на яких працює більше 1900 чоловік, підприємство Juta займає достойне місце серед великих виробників у своїй галузі, справедливо завоювавши довіру споживачів.

Самонарізи

Essve
www.essve.com
Essve- шведська фірма, яка виробляє кріпильні матеріали. Фірма існує на українському ринку з 1992 року. Це спільне підприємство з шведським капіталом, яка є частиною холдингу B&B tools, який котується на шведській торговій площадці. Самонарізи ESSVE вважаються одними з кращих.